VHCT – líder v odvetví architektonického betónu – najdôležitejšie informácie o našej firme:

  • prvý výrobca platní z architektonického betónu v Poľsku
  • moderná výroba exteriérových a interiérových platní z architektonického betónu
  • originálna kolekcia platní z architektonického betónu s viac než 65 rôznymi vzormi
  • 30-ročná záruka na architektonický betón
  • 100 % záruka kvality betónových platní
  • vlastná línia stavebných prípravkov: impregnačné a penetračné prípravky, ako aj lepidlá na betón
  • výrobky s certifikátmi kvality CE a PZH
  • profesionálne poradenstvo pre všetkých zákazníkov
  • blesková realizácia objednávok do 3 dní

VHCT – prvý výrobca architektonického betónu v Poľsku. Vďaka našim skúsenostiam a kreativite sme vytvorili značku na európskej úrovni. Najvyššie technické parametre a skvelá estetika, ako aj vášeň, ktoré nechýbajú pri výrobe našich výrobkov z architektonického betónu. Tím VHCT už viac než 27 rokov využíva svoje znalosti, vášeň a skúsenosti, vďaka ktorým vytvoril  jedinečnú technológiu, ktorú používame pri výrobe platní z architektonického betónu.

Originálna kolekcia platní z architektonického betónu v súlade s najnovšími trendmi

Firma VHCT ponúka  viac než 65 vzorov platní a panelov z architektonického betónu. Vďaka tomu sme sa stali nesporným lídrom medzi výrobcami architektonického betónu nielen v Poľsku, ale aj v celej Európe. Spoločnosť VHCT prináša minimalizmus, súčasné trendy a efektné dizajny na najvyššej úrovni. Vďaka originálnym vzorom majú výrobky VHCT skutočne univerzálne použitie. Kolekcia 2D a 3D platní sa perfektne uplatní v industriálnych loftoch, kanceláriách, verejných objektoch, ale aj v rodinných zátišiach. Betónové platne a panely VHCT prinášajú vysokú kvalitu a perfektné zhotovenie.

Ako uvedomelý výrobca platní z architektonického betónu vyrábame výrobky výhradne iba z prírodných surovín. Naše ekologické metódy výroby panelov z architektonického betónu potvrdzujú certifikáty kvality CE a PZH. V obchode VHCT nájdete nielen bohatý sortiment platní a panelov, ale aj širokú ponuku betónových kvetináčov, ktoré perfektne ozdobia každý interiér, záhradu či terasu. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam sme mohli vytvoriť vlastnú líniu stavebných prípravkov na architektonický betón.

V priebehu necelých dvadsiatich rokov sme sa stali lídrom v oblasti výroby architektonického betónu. Naša značka evokuje modernosť, dobrý dizajn, ale VHCT je predovšetkým dôveryhodná značka, o čom svedčia mnohé investície, na ktorých sme sa podieľali.